Козина ферма

Альпійська порода

Козина ферма

Яка вона

Приміщення козиної ферми для утримання кіз Альпійської породи збудоване відповідно норм ДСТУ та робочого проекту на утримання 20 дійних кіз.

Доїльна зала козячої ферми обладнана Швецьким обладнанням компанії Delaval, яка спеціалізується на молочну промисловість.

Доїльна зала типу паралель 2х12 загальною кількістю 24 місця, повністю автоматизоване з зчитувачем інформації про тварину яка фіксується та відображається на комп’ютері.

Запрошуємо на єкскурсію до козиної ферми та на дегустацію крафтових сирів! Подробніше...

Переваги нашої козиної ферми

Чому варто обирати нас

Повністю автоматизований процесс доїння з мінімум втручання людського фактору збільшує продуктивність надою та відповідність санітарним нормам молока

Доїння кіз проводиться два рази на день о 6:30 ранку та 6:30 вечора. Пропускна потужність доїльної зали складає 200 голів на годину.

Доїльна зала нашої козячої ферми проходить п’яти разове автоматичне миття.

Особливості утримання

Піклування

Чому ми - краща козина ферма в Україні? Якісне середовище утримання кіз в приміщенні контролюється автоматичною системою клімат контролю з датчиками контролю повітря та вологи.

В приміщення утримання кіз також існує автоматична система годівлі тварин комбікормом у відведений час. Автоматична система напування тварин з регулюванням температури води у поїлках у зимовий час.

Альпійська порода кіз

Найкраще козине молоко для здоров'я Вашої родини

Для годування тварин використовуємо збалансований корм власного виробництва, якість якого досліджена і підтверджена ІТСР "АСКАНІЯ-НОВА"

Якість козячого молока набагато вище коров'ячого, воно більш однорідне, містить більше безбілкового азоту, білки його кращої якості, з більш високим вмістом піакріна

Козяче молоко багате мінералами, серед яких: кальцій, калій, магній, натрій, фосфор, залізо, мідь і марганець. Вітаміни також присутні - це вітаміни групи В, вітаміни А, D і невеликий вміст вітаміну С.