"Мар'янівська сироварня"

Якісні сири, створені з любов'ю

Наша сироварня

Наша гордість

Мистецтво сироваріння - це ремесло, яке вимагає таланту, терпіння, а також щирої любові до своєї справи. Створити по-справжньому смачний і оригінальний фермерський натуральний сир до снаги тільки справжнім майстрам.

Цей продукт не терпить помилок, неякісної сировини і недбалого ставлення до гігієни. Все в сирі витончено і велично. І краще всього ви зрозумієте це, спробувавши справжній крафтовий сир з козиного та коров’ячого молока від майстрів «Мар’янівської сироварні».

Переваги нашої сироварні

Нам є чим пишатись

БЕЗ ХІМІЧНИХ ДОМІШОК
До складу наших сирів входить лише молоко, сіль, молокозгорнувальний фермент і закваска. Жодних штучних барвників та консервантів.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ
У нас Ви знайдете як сири, назви яких відомі у всьому світі, так і наші унікальні продукти: фермерські, авторські, з власною назвою і історією…

УКРАЇНСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО
Підтримуй вітчизняного виробника - Купуй українське!

Обладнання та сировина

Ми використовуємо найкраще

Найкращій продукт можливо отримати тільки використовуючи якісну сировину та сучасне обладнання.

Саме тому для створення «Мар'янівської сироварні» було закуплено найкраще обладнання, яке відповідає всім стандартам якості.

А в якості сировини використовується лише якісне козине молоко власного виробництва та коров’яче молоко екстракласу, яке поставляється з молочної ферми Долинського.